The WORLD around US !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The WORLD around US !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Главната Квартира на МКП

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Григорий Кравиноф
МКП
МКП
Григорий Кравиноф


Брой мнения : 533
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:50 am

Фука седна на един леко изтърбушен стол и се загледа в другарят Димитрий.Тя се чудеше какъв ще е следващият му ход.Е неможеше да чете мисли поне за сега.
Върнете се в началото Go down
Karin
МКП
МКП
Karin


Брой мнения : 206
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:53 am

Карин също се умълча. Облегна се на стената, бръкна в джоба на панталона си и извади от там една запалка, като взе да си играе с нея и се загледа в малкото пламъче.
Върнете се в началото Go down
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:56 am

Димитрий все още не можеше да предприеме никакви действия, тъй като основният му опонент все още не беше официално обявен... Очевидно Шрьодингер изчакваше точният момент, в който да създаде своя собствена организация, която може би ще бъде пълната противоположност на тази на Руснака / крайно дясна /... И именно това го навеждаше на мисълта, че може би в най-скоро време предстоеше голяма война...
ПП: Мисля да лягам - лека нощ другари! :Р
Върнете се в началото Go down
Karin
МКП
МКП
Karin


Брой мнения : 206
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 11:13 am

За разлика от Димитрий, който си мислеше за толкова важни неща, свързани с организацията, мислите на Карин пък бяха обзети от пълни глупости. Главно това, че е гладна, а огънчето от запалката й изглеждаше доста апетитно.
Върнете се в началото Go down
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 11:28 am

Димитрий се изправи и с енергични крачки застана до прозореца, след което каза нещо, което не беше в негов стил:
-Така и така все още нямаме работа, предлагам всеки от нас да разкаже нещо интересно за себе си - така ще се опознаем по-добре и ще си имаме повече доверие...
След тези думи той се обърна към момичетата, а на лицето му, както обикновенно, стоеше каменно изражение.
Единствено ораторските му умения помагаха на "кампанията" на МКП... Ако трябваше да разчита само на своята външност - още щеше да си е единственият member на организацията.
Думите му за опознаването, както вече споменах, не му прилягаха особенно - той по принцип бе човек, който самостоятелно се грижи за информацията относно хората, с които или срещу които работи. До сега никога не се бе доверявал сляпо на който и да било човек, така че, макар и да не го знаеха, на двете му съмишленички бе отдадена значителна почит от техният водач - това можеше да говори само положително за развитието на МКП до момента...
Дано за вбъдеще да не изникнеше нещо, което да накара Димитрий да се разколебае и да стане отново недоверчив...
Върнете се в началото Go down
Karin
МКП
МКП
Karin


Брой мнения : 206
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 11:43 am

Карин се позачуди малко. Очакваше вече да е била проучена и Димитрий да знае повечето подробности относно нея и живота й. Поне така правеха в повечето организации. А надали някой би приел човек, за когото не знае нищо. Все пак трябваше да прояви поне малко уважение към шефа си, затова започна да разказва.
- Нещо интересно за мен надали има. Просто вече почти двадесет века обикалям безцелно на земята и наблюдавам хората. Не помня нито семейството си, нито приятелите си. А и повечето такива са мъртви още от преди доста време. Прекалено бързо умират.
Тя направи за момент някаква недоволна физиономия и продължи:
- Попринцип задачата ми като феникс е да помагам на хората, а също така и на други същества. Затова помислих, че мога да съм ви полезна .. ии ето ме сега тук. Но накратко това е животът ми - безцелно скитане и кратки взаимоотношения с хората.
Върнете се в началото Go down
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 11:56 am

Димитрий внимателно изслуша думите на събеседничката си и след това рече:
-Всички тук сме обединени от общата цел за мир и разбирателство между расите, но както се оказва ти живееш с тази идея от доста време... Още от преди появата на МКП...
Руснакът беше доволен от това, което научи за Карин - той се нуждаеше точно от такива съпартийници - верни на основните цели на организацията.
Веднага щом бъдеха създадени още постове,/ освен "Лидер"/, Димитрий възнамеряваше да й повери някой от тях... Но всичко с времето си.
Той продължи да любопитства за миналото й и отново запита:
-Кой ти е възложил тази задача? А също така... би ли ми разказала повече за тази Феникс форма и нейните способности?!
Върнете се в началото Go down
Karin
МКП
МКП
Karin


Брой мнения : 206
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:13 pm

Карин се подпря на прозореца и се загледа в небето.
- Навярно си чувал поверията, че фениксът е свещена птица пратена от боговете. - започна тя с усмивка на лице
- Е, тези там горе ме изпратиха. Казаха, че трябва да помагам на хората, а те от своя страна ще ме почитат и боготворят. Макар, че вече се съмнявам, че някой ме помни. въпреки това задачата си е задача и когао мога се старая да я изпълнявам.
Последва отново кратка пауза, през която момичето обмисли нещо. Навярно следващите си думи.
- А за Феникс формата .. Тя е оригиналната. Превръщам се в човек само за да се слея с останалите и да не се набивам много на очи. Иначе способностите са ми същите - владея огъня. Но като съм в другата си форма мога да освободя пълната му сила. Ако ми се налага се подсилвам и чрез чужд огън. Понякога добре ми идва някое ново пламъче. - каза тя и леко се засмя.
- Аа да .. и да не пропусна. Води се, че сълзите на един феникс могат да лекуват, но за сега не ми се е налагало да изпробвам това. Собствените ми рани могат да се регенерират, а на странични хора не се е налагало да ги използвам.
Върнете се в началото Go down
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:29 pm

-Наистина притежаваш интересни способности...
Димитрий продължаваше да я гледа със студеният си и безизразен поглед, но отвътре, под "маската", зад която се криеше, той се чувстваше доволен че в партията му има човек, толкова отдаден на каузата на МКП.
Последва кратка пауза, след което той допълни:
-От дълги години насам много хора са се борили за опазването на мира, но винаги са се намирали и ще продължават да се намират такива, които искат война и се смятат за по-добри от останалите...
Руснакът направи няколко крачки из кабинета си и скръсти ръце, след което продължи да говори:
-Предполагам си наясно, че рано или късно ще се появи на бял свят организация, конкурентна на нашата... Както денят не може без нощта, мъжът без жената, ин без ян... Така и "лявото" не може без "дясно"...
Димитрий отново спря за секунда, замисляйки се как точно да обясни случващото се...:
-Усещам, че хората отново започват да се надигат, мъчейки се да догажат че са нещо, което на са, а именно - по-добра раса от останалите... Както вече казах - където има ляво, там ще има и дясно... Още със създаването на МКП аз очаквах да имаме противници и макар те още да се спотайват - аз знам че са наблизо... И въпреки, че по думите ти съдя, че си готова за този сблъсък, все пак съм длъжен да те попитам: Готова ли си да влезеш в бой до смърт за идеалите на Комунизма?
Отново се усети пропагандна нотка в думите на Водача, но той така или иначе не се стараеше да се прикрива - мъчеше се със всякакви усилия да спечели повече поддръжници и да ги убеди, че безредиците не са решение на проблемите...
Върнете се в началото Go down
Karin
МКП
МКП
Karin


Брой мнения : 206
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:39 pm

Бой до смърт ли ? Та тя беше олицетворение на прераждането. Вече дори беше умирала три пъти. Това нямаше да е нищо ново за нея.
- Хората понякога са толкова наивни, че да се мислят за по-добри - мърмореше съвсем тихо тя, заслушвайки се внимателно в думите на Димитрий.
Щом речта му свърши, Карин го погледна в очите и една самодоволна усмивчица се появи на лицето й.
- Мислиш ли, че щях да съм тук ако не бях готова? - отговори на въпроса му с друг въпрос.
Върнете се в началото Go down
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:50 pm

-Радвам се да го чуя. - рече Димитрий монотонно, въпреки, че наистина го мислеше.
Той отново се настани на стола зад бюрото си, доволен, че има последователи, на които можеше да се довери напълно.
Руснакът се наведе, вдигна куфарчето, опряно на стената зад него и го постави пред себе си. Отвори го и извади от него няколко папки, мастилница и писалка. Подреди ги спокойно на бюрото пред себе си и от едната от папките извади някакви документи, които започна да подписва...
Държеше се така, всякаш Карин не беше в стаята, но това беше така, именно защото ледовете вече бяха разчупени и той беше значително по-спокоен от преди...

PS: Отивам да обядвам.
Върнете се в началото Go down
Karin
МКП
МКП
Karin


Брой мнения : 206
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 2:08 pm

Карин отново впери поглед в запалката си. Лекият ветрец, нахлуващ в стаята през отворения прозорец, леко поклащаше пламъчето и то изглеждаше толкова примамливо. След минутка-две момичето вече не се стърпя, всигна запалката на нивото на лицето си и я доближи до устните си. Облиза се леко и като нищо глътна пламъчето, сякаш това й беше закуската. После върна запаката обратно в джоба си и се обърна към Димитрий.
- Изглежда имате работа. Да си тръгна ли ако ви преча?
Върнете се в началото Go down
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 2:40 pm

След като написа нещо в един от документите, Димитрий вдигна поглед към момичето и без да отговаря директно на въпроса й, той рече:
-Просто попълвам няколко формуляра относно МКП и поддръжниците й - дейност, в която не ми трябва чужда помощ, следователно ако искаш си спокойна да си вървиш и да се забавляваш. Ако изникне нещо важно ще те извикам.
След тези думи той потопи писалката в мастилницата и се върна към деловата си работа...
Върнете се в началото Go down
Григорий Кравиноф
МКП
МКП
Григорий Кравиноф


Брой мнения : 533
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 2:42 pm

Фука се събуди от АФК-то и каза:
-Аз отивам да сменя героя
Върнете се в началото Go down
Karin
МКП
МКП
Karin


Брой мнения : 206
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 2:46 pm

- Добре тогава, аз ще тръгвам. Приятен ден и ако има нещо знаете къде да ме намерите.
Карин излезе от кабинета на командира и тръгна по коридора на сградата. Скоро стигна изхода и излезе навън. Огледа се, за момент се усмихна леко, после бръкна в джобовете си и се запъти нанякъде.
Върнете се в началото Go down
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 2:49 pm

-Довиждане, Другарко! - рече Димитрий изправяйки се и леко наклони глава, за да изпрати Карин с нужните почести, след което се върна към документите на бюрото си и продължи да ги чете и подписва.
Върнете се в началото Go down
Григорий Кравиноф
МКП
МКП
Григорий Кравиноф


Брой мнения : 533
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 3:38 pm

Гошо за по - накратко застана под прозореца.След това погледна нагоре.Малко приклекна и скочи.Той застана на рамката на отворения прозорец и загледа какво прави другаря Димитрий
Върнете се в началото Go down
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:11 pm

Димитрий забеляза новодошлият с периферното си зрение и се изправи от стола си, оставяйки писалката на бюрото...
-Добър ден, Другарю! - поздрави го той и си стисна ръцете с него. - Чувствай се свободен да влезеш и да разгледаш цялата ни квартира - не е нищо особенно, но всичко с времето си...
Върнете се в началото Go down
Григорий Кравиноф
МКП
МКП
Григорий Кравиноф


Брой мнения : 533
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:15 pm

Гошо влезе и за няколко секунди обиколи цялата стая.След това се спря до един снайпер и се облегна на масата.Докато гледаше Другарят Димитрий той уви бавно снайпера с упашка и го скри зад себе си и каза:
-Да,тук е много хубаво. -Той се направи леко на ударен с мокър парцал. След това добави.
-Всъщност като се замисля.Да тук е хубаво добро е за щаб обаче е леко празно.Трябва да се сложи нещо.Ето там и там и там. - Той посочваше местата където трябва да се сложи нещо,а това го каза доста бързо. - Всъщност и бюрото ти е пропаднало и то трябва да се смени не е кой знае какво.
Върнете се в началото Go down
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:29 pm

- Нека първо помислим за развитието на МКП, а после и на самия и` щаб... - Заяви Димитрий, който също оглеждаше с поглед кабинета си. - Та понеже стана нещо като традиция да питам съпартийниците си с какъв боен арсенал разполагат, смятам, че ще е редно да попитам и теб... Би ли ми разяснил малко повече за своето минало и способностите си?
Попита Руснакът своя сънародник и скръсти ръце, поглеждайки към него...
Върнете се в началото Go down
Григорий Кравиноф
МКП
МКП
Григорий Кравиноф


Брой мнения : 533
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:36 pm

-Ами аз ли.На 11 завърших военно училище на 17 станах агент №1 на Руската федерация.Тогава ме изпатиха в Израел за една мисия.До този момент си бях най - нормален човек.Последният ден или пред последният не знам със сигурност защото ми се губят някои работи от тогава.Имаше покушение над нашият джиб в който бяхме няколко човека.Бяхме атакувати и всички загинаха освен аз.Аз мутирах и се превърнах в това което виждаш в момента.Общо взето това е моята история.Та за уменията ли.За едното от тях ще ми трябва и твоята помощ,но преди това ще ти покажа другото.
-Ето това е оръжето ми.Той вдигна снайпера на Фука вече неговия и каза:
-Гледай сега.Той хвана снайпера с 2 ръце и се прицели в главата на Димитрий и възпроизведе истрел.Коршумът стигна до главата му и се спря.Съмсем леко докосна челото му.Той се въртеше в въздуха на едно място и след около 10 секунди падна на бюрото пред Димитрий.
-Та това беше едната ми способност.Другата ще ми трябваш и ти както казах.Така искам да си помислиш за нещо.Каквото и да е то.
Върнете се в началото Go down
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:43 pm

Щом Григорий изстреля куршума, Димитрий на някакво подсъзнателно ниво беше напълно сигурен, че няма да бъде ранен, за това дори и не помръдна от мястото си... В крайна сметка инстинкта му за пореден път се оказа правилен и руснакът бе удивен от умението на своя сънародник...
След това си свое действия, Кравиноф поиска Лидерът на МКП да си помисли за нещо, а той така и направи...
-Добре, щом трябва...- Отвърна Димитрий, след което направи няколко крачки из кабинета си и първата мисъл, която изникна в съзнанието му бе следната: "Другарят Григорий наистина притежава интересна способност, а и с този снайпер в ръка ще бъде силно звено в Червената Армия..."
Върнете се в началото Go down
Григорий Кравиноф
МКП
МКП
Григорий Кравиноф


Брой мнения : 533
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:53 pm

Григорий си сложи показалеца и спредният пръст на слепоочието и погледна Другарят Лидер и каза:
-Вие си мислите,че притежавам интересни способности и,че ще бъда от полза за Червената армия заради снайпера в ръка. Той замълча и след малко добави:
-Мога също така да накарам всяко едно създание да си мисли това което аз искам и да гледам през неговите очи след като вляза в съзнанието му.Може и да ме чуват като под съзнателен глас.
Върнете се в началото Go down
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 5:06 pm

-Добре... От такива способности се нуждае нашето движение, а и това, че си бил "първенец в Русия" ще бъде отразено в партийните ти документи +че си и един от най-ранните членове на организацията ... Ако си постоянен и отдаден на МКП можеш да се издигнеш много откъм рангова гледна точка... - заяви Димитрий и се загледа през прозореца.
След малко добави:
- Интересно... когато питам някой мой съмишленик за миналото му - веднага ми го споделя, без да ме пита за моето... Радвам се, че имам такива верни последователи...
Върнете се в началото Go down
Григорий Кравиноф
МКП
МКП
Григорий Кравиноф


Брой мнения : 533
Join date : 28.08.2011

Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 5:11 pm

-Григорий се усмихна леко и каза;
-Всъщност аз знам всичко за теб вече.Свикнал съм да се ровя из мислите на хората дори когато самите те не искат.Хубавото е,че мога да им показвам отделни моменти от техния живот дори без да разберат.Другарю вие също едва ли сте разбрали,че бях в главата ви преди малко.Питър Паркър ?Интересно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Главната Квартира на МКП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната Квартира на МКП   Главната Квартира на МКП - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Главната Квартира на МКП
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The WORLD around US ! :: RPG Zone :: Града :: Други места-
Идете на: