The WORLD around US !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The WORLD around US !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Страшни Истории

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Chameleon
МКП
МКП
Chameleon


Брой мнения : 88
Join date : 28.08.2011

Страшни Истории Empty
ПисанеЗаглавие: Страшни Истории   Страшни Истории I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 2:34 pm

Тук поствайте всякакви "Страшни истории и градска легенди" :д Ето няколко от мен като за начало:

Легендата за Кървавата Мери
Страшни Истории Midnight_ghost
В гъстите гори на американския щат Пенсилвания в малка къща живеела старица, която събирала билки за продажба. Жената била наричана от хората в региона Кървавата Мери.

Никой не смеел да се доближи до нея, защото всички я смятали за зла вещица, пишат руските медии.

Случило се така, че регионът бил сполетян от нещастие - започнали да изчезват малки момиченца. Безследно. Родителите предположили, че в това е замесена Кърватата Мери, а някои от тях събрали смелост и я посетили.

Въпреки нейните увещания, че няма нищо общо с изчезването на децата им, някои от фермерите забелязали, че тя е променена - изглеждала по-младолика.

Една нощ дъщерята на мелничаря станала от леглото си и излязла извън къщата, привлечена от силна сметлина. Родителите се опитали да спрат момичето, но то неудържимо следвало светлината, идваща от близката гора.

Мелничарят, съпругата му и съседите-фермери тръгнали след момичето. Наближавайки гората, те зърнали Кървавата Мери, която държала в ръцете си пръчица, насочена към къщата на мелничаря.

Виждайки хората, вещицата прекъснала магията. Съседът на мелничаря успял да я простреля в крака със сребърен куршум. Успели да хванат Кърватата Мери и я хвърлили на клада.

След смъртта й фермерите открили край къщата й в гората гробовете на изчезналите момичета. Вещицата ги убивала, а кръвта им изпивала, за да се подмладява.


2. Черните пердета
Едно семейство(баща,майка и син) си купили нова къща и отишли до магазина, за да купят пердета за стаята на детето. Започнали да разглеждат и момчето си харесало едни черни перденца, но продавачката го предупредила да не взима точно тях, защото ще го сполети нещастие, но въпреки всичко момчето настояло и му взели точно тези черни пердета. Вечерта, когато ги сложили всички си легнали... В момента в който момчето заспало от пердетата излязла една ръка и го удошила. На следващата вечер майката решила да спи в стаята на детето... Същата съдба сполетяла и нея. Зловещата ръка излязла и удошила и нея. На следващата вечер, бащата съкрушен и съсипан решил той да спи в стаята на покойният си син, но в ръката си държал нож. В момента, в който ръката започнала да излиза от пердетата той се обърнал и я отрязал. На следващият ден бащата отишъл в магазина да върне пердетата и какво да види - продавачката била само с една ръка...



3. Русото момиче със синята рокля
Един таксиметров шофиор си карал и минал през едно гробище.Навън били много студено,а на пейката пред гробището стояло едно малко русичко,бледо момиченце със синя рокличка с презрамки.Тъй като навън било много студено,а момиченцето било самичко,шофиорът го качил в колата и му дал якето си и го закарало в къщи.Момиченцето посочвало пътя само с мимики.Най накрая стигнали и мъжът казал на момичето ако иска да влезне да вземе пари да му плати и момичето кимнало.Изминал се половин час,но детето не дошло и затова мъжът решил да звънне на вратата да си вземе поне якето и му отворила една жена.Той казал на жената че преди половин час тук е влезнало едно момиче,като подробно дал описанието на момичето и жената му казала:Вие знаете ли,че преди една седмица погребаха дъщеря ми изглеждаща по този начин. След време същият този мъж отишъл на гроба на един свой приятел и съседният гроб бил този на момичето върху който било поставено якето му...



4
Имало едно малко селце.
В него имало един мъж.Той бил художник.Над неко
тегнело проклятие,на който направи портрет да умре.Винаги ставало
така.На мъжа му писнало да умират хора заради него и решил да си
направи автопортрет.На другата сутрин него го нямало.На негово място
намерили окървена мъртва жена.Според хората това била жена му,която
умряла преди 10 години и е била вещица.Решили да отворят гроба й и на
нейно място стоял умрелия художник целия в кръв.


5
Една вечер едно малко момиче останало само вкъщи.То гледало телевизия,но телевизора се изклучил и момиченцето чуло глас-Аз съм жълтата лейди и съм в твоя град.Стъписано момичето решило че това е някаква шега и отново пуснало телевизора.След 10 минути телефона звъннал когато момичето вдигнало отново чул гласът-Аз съм жълтата лейди и съм пред твоята врата.Изплашено до краен предел момичето седнало в средата на хола и притискало куклата си и отново чуло този глас,но още по-близо-Аз съм жълтата лейди и съм зад теб.Когато детето се обърнало зад него стояла една висока,стройна жена,облечена в жълто,но на лицето си имала нещо като златен воал и когато го махнала от лицето си,лицето и било набръчкано и грозно и мом ичето изпищяло.На другия ден го намерили мъртво в гардероба със збръчкано лице.


6
Едно момиченце било в кома близо 3 месеца и накрая родителите решили да изключат поддържащия живота му апарат. Вечерта след погребението майката сънувала сън, в който дъщеря и плачела, изглеждала ужасно раздърпана и уплашена и и говорела : "Мамо, защо ме пратихте на такова тъмно и студено място, защо ме оставихте самичка, елате да ме вземете, страх ме е..." Майката не обърнала внимание на съня, било нормално да сънува обичната си дъщеря, която загубила толкова нелепо. На следващата вечер обаче сънят се повторил. Дъщерята плачела и молела да я приберат вкъщи, питала защо са я заровили жива и т.н. Сънят се повтарял
всяка нощ и накрая майката придумала бащата да разровят гроба. Когато отворили ковчега пред тях се разкрила ужасна гледка. Момичето, погребано с най-хубавата си рокля, било свито в единия ъгъл, а не както го оставили спокойно лежащо по гръб, с разкъсана рокля, а по пръстите имала рани, ноктите били мръсни и изпочупени. По вътрешната страна на ковчега ясно личали дълбоките резки, оставено от ноктите и имало вдлъбнатини, сякаш от удари с юмрук. Момичето, неясно как събудило се след комата вече погребано, изпаднало в ужас от страха, тъмнината и недостига на кислород, се е борило да излезе от ковчега няколко часа, докато
накрая се е задушило.... Била погребана жива!





Върнете се в началото Go down
Schrodinger

Schrodinger


Брой мнения : 110
Join date : 28.08.2011

Страшни Истории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни Истории   Страшни Истории I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 2:42 pm

!
Върнете се в началото Go down
 
Страшни Истории
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The WORLD around US ! :: Fun ZONE :: FUUUUUN!-
Идете на: